Через часті стреси та напружені стани, нам не завжди вдається швидко заснути навіть після важкого робочого дня. Багато хто помилково вважає що, відклавши будильник на 10-15 хвилин, у вас буде більше сил та енергії, адже вдасться ще трошки подрімати.
Маттіас Баснер, професор психіатрії на кафедрі сну і хронобіології Школи медицини Перельмана в Університеті Пенсільванії, підкреслює важливість безперервного сну для молодості нашого організму.
Саме підйом від першого будильника є ідеальним, адже усі інші порушують фази швидкого сну і впливають на якість нашого життя.
Такі ранкові "досипання" можуть призвести до порушень сну і поганого самопочуття протягом дня.
У ТЦК забрали телефон: чи мають право воєнкоми вилучати речі
МОН планує скоротити тисячі ліцеїв: залишать лиш обраних
Пенсіонерам обіцяють 2361 грн доплати: але отримають не всі
Обов'язкова процедура для пенсіонерів у 2025 році: ПФУ попередив усіх одержувачів виплат
Баснер зазначає, що додаткові півгодини сну після будильнику, не відновлюють наші сили так, як це робить безперервний сон.
Якщо ви розумієте, що зранку будете потребувати трохи більше відпочинку, фахівець радить ставити будильник як мінімум на 30 хвилин.
Цей тривалий період дозволяє мозку завершити цикл швидкого сну, що в свою чергу буде мати позитивний вплив на ваше здоров'я та енергію протягом дня.
Нагадаємо, що заспокоїть нерви та вбереже хвороб: названо корисний напій, який коштує копійки.
Раніше ми повідомили про стоять як крило літака та не допомагають: чому лікарі не радять самостійно приймати полівітаміни.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, замість шикарної шевелюри – сухе клоччя: 3 салонні процедури, які "вб'ють" ваше волосся.