Після варіння овочів для салату або для приготування інших страв не поспішайте виливати воду, в якій їх варили.

Саме восени та в зимовий період часто варять овочі для таких сезонних салатів як мімоза, вінегрет, оселедець під шубою. На основі відвару можна приготувати корисне добриво для кімнатних рослин. Не тільки самі овочі принесуть користь, а й звичайна вода, в якій їх готували.

Правда, перш за все слід дотриматися важливої ​​умови, від якої залежить можливість подальшого використання овочевого відвару як основа для поживного добрива для кімнатних рослин.

Варіння овочів, скріншот з відео

Йдеться про наявність солі у відварі. Якщо ви плануєте після варіння овочів використовувати відвар для приготування добрива, утримайтеся від додавання у воду солі.

Популярні новини зараз

Скільки ще чоловіків мобілізують до кінця 2024 року

У Мінагро спрогнозували ціни на картоплю: до чого готуватись

Що робити, якщо забули документи та зустріли ТЦК

Одним по 500 грн, а іншим – 1500 грн: пенсії можуть помітно змінитись

Показати ще

Тож чим корисна вода після того, як варилися овочі?

Справа в тому, що під час приготування багато корисних речовин і вітамінів виварюється, тобто овочевий бульйон виходить досить наваристим.

Тому замість того, щоб зливати в раковину, розбавте навар водою 1:1 і поливайте квіти раз на місяць. Важливо: вода з добривом повинна бути при поливі кімнатної температури, але можна зберігати в холодильнику.

домашні рослини, фото:sovkusom

Нагадаємо, що копаємо пісок, а після – збираємо тирсу: модні способи зберігання кабачків, гарбуза та моркви.

Раніше ми повідомляли, навіщо досвідчені городники поливають малину перед холодами: секрети осіннього догляду, які гарантують урожай.