Улюблені речі зношуються з часом і через неправильний догляд, внаслідок чого на них з'являються катишки.

Але це не означає, що їх потрібно одразу викидати чи пускати на ганчірки. Є кілька перевірених способів для їх видалення, і вони не обмежуються бритвою чи машинкою.

Катишки на одязі, фото vladofootwear

Упорядкувати одяг допоможуть кілька коштів, які, напевно, знайдуться в будинку у кожної господині. Це коштуватиме набагато дешевше, ніж купівля нової речі.

Пемза чудово впорається із цим завданням. Слід натягнути річ у проблемній зоні та акуратно провести пемзою. Проста гребінець з дрібними зубцями - ще один наш рятівник у розплутуванні ворсу: рухи мають бути плавними, по ходу розташування волосків.

Популярні новини зараз

Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума

Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо

Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку

Продати земельний пай може не вийти: які умови ставлять українцям

Показати ще

Знайомий багатьом метод з бритвою можна замінити ножицями, але це може бути травматично для делікатних або тонких тканин.

Бритва

Ось ще одні ефективні лайфхаки для видалення катишок:

  1. Наждачний папір: для обробки одягу з коротким ворсом підійде дрібнозерниста наждачка. Принцип дії такий самий, як і з пемзою.
  2. Жорсткий бік губки для миття посуду: впорається з дрібними катишками, але перед використанням потрібно добре намочити.
  3. Скотч: завдяки йому можна попрощатися з катишками, вовною та іншим сміттям. Просто пройдіться скотчем проблемними місцями, притискаючи його до тканини і різко відриваючи.

Катишки на одязі, фото unian

Нагадаємо, що кольорові речі пере неправильно: що ви робите не так і як це виправити.

Раніше ми повідомляли, що ви не робите це зі пралькою , а потрібно регулярно: прості правила, після яких одяг стане чистішим.

Також стало відомо, як випрати кросівки у пральні: способи, якими користуються всі спортсмени.