Є люди, які вважають за краще додавати в каву не тільки молоко чи вершки, а ще спиртні напої.

Вони це роблять в надії зігрітися, поласувати улюбленим напоєм і розбавити його п'янким ароматом. Однак ця звичка завдає великої шкоди організму.

Кава, фото Pixabay

Забудьте про те, що кава знижує негативний вплив спиртних напоїв на організм – це брехня. Таке поєднання призводить до масштабного розладу в роботі нервової та судинної систем людини, про що свідчать дослідження вчених.

Причина в тому, що кава не лише бадьорить, а також підвищує тонус судин та тиск. Алкоголь діє навпаки - має заспокійливі і розслаблюючі властивості, знижує тиск. Таким чином, серце працює з подвоєним навантаженням, борючись з реакціями після цих напоїв. Також не варто вірити в те, що кава здатна протверезити людину після вживання спиртного, це станеться тільки після того, як організм сам очиститься від продуктів розпаду етанолу.

Популярні новини зараз

Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення

Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити

Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми

Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо

Показати ще

Алкогольне отруєння, фото medlux

Зазвичай разом з кавою та алкоголем люблять поєднувати цигарки, а це втричі шкодить здоров'ю, а ризик розвитку проблем із серцево-судинною системою тільки збільшується, так що робити це не рекомендується.

Нагадаємо, що вистачить тринькати гроші на склянки американо: домашній рецепт чайного напою латі.

Раніше ми повідомляли, що популярний чай може порушити роботу організму від проблем зі сном до розладу шлунка.

Також стало відомо, що від зайвої ваги до проблем зі шлунком або печінкою: які холодні страви можуть зашкодити вашому здоров'ю .