Фахівці застерігають щодо вживання повторно кип'яченої води. Адже, за словами експертів, при повторному кип'ятінні у воді можуть формуватися сполуки, що підвищують ризик розвитку онкологічних захворювань.
Як пояснюють фахівці, швидше за все, разове вживання неодноразово кип'яченої води ні до чого жахливому не приведе.
Однак якщо робити це регулярно і вживання такої води увійде до звички, то це може серйозно нашкодити здоров'ю. Таке припущення висловили медики.
Вони пояснюють, що неодноразове кип'ятіння може сприяти збільшенню концентрації потенційно небезпечних хімікатів у ній або призвести до їхньої видозміни. Все це здатне згубно впливати на організм.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
За їх словами, вживання повторно кип'яченої води може викликати отруєння через миш'яку, що міститься в ній. Адже його додають для знищення патогенних мікроорганізмів – таку гіпотезу висунули фахівці.
Фахівці додають, що у воді міститься фтор, який при неодноразовому кип'ятінні утворює фториди. На думку дослідників, сполуки підвищують у жінок ризик розвитку безплідності та негативно впливають на розумовий розвиток у дітей.
У воді також є ще один небезпечний компонент. Йдеться про нітрати, які перетворюються на нітрозаміни. Це речовини, під впливом яких підвищується ймовірність ушкоджень та розвитку раку, пояснюють вчені.
Нагадаємо, що в чай рекомендують додавати сіль та лимон: дослідження "ледве не почало війну".
Раніше ми повідомляли, що ризикуєте занапастити організм: стало відомо про несподівану небезпеку кави. Фахівці розповіли, коли філіжанка кави може завдати непоправної шкоди організму.