Люди все частіше віддають перевагу офісній або віддаленій роботі. Але окрім плюсів, працівники можуть отримати проблеми зі здоров'ям.
За результатами досліджень, люди, які ведуть сидячий спосіб життя понад 10 годин на день мають більше шансів захворіти на деменцію. Про це пише видання Real Simple.
Відомо, що постійне сидіння здатне впливати не лише психологічне, а й на фізичне здоров'я людини. Тому, фахівці рекомендують виділяти хоча б 15-30 хвилин на фізичну активність.
Сидячий спосіб життя протягом тривалого періоду здатний викликати погані наслідки, серед яких діабет, ризик смертності від хвороб серця, високого тиску та проблем з раком товстої кишки.
Соцвиплати змусять повернути до копійки: держава погрожує судами - кого зачепить
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях
Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей
Як свідчать дослідження, такий спосіб життя впливає і на здоров'я мозку в процесі старіння. Вчені виявили, що серед людей без активного способу життя значно вищий рівень захворюваності на деменцію.
Щоб дослідити вплив способу життя та наслідки для організму, учасникам експерименту надягали браслети, які вказують рівень активності. Через 6 років спостереження в 414 людей діагностували деменцію.
Щоб уникнути фатальних наслідків, експерти радять використовувати три правила: менше транспорту - більше ходьби, робити перерви між сидінням та робити щось приємне для себе, де потрібен рух.
Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, вчені попередили про непоправні наслідки для геймерів - можна втратити слух
Раніше портал Знай інформував, у Сибірі прокидаються "зомбі-віруси": нова пандемія може забрати мільйони життів
Також наш портал повідомляв, ці сновидіння краще не ігнорувати: які нічні картинки можуть свідчити про таємну хворобу