У світі затишку та атмосфери ароматичні свічки стали незамінним аксесуаром, що створює неповторну обстановку. Проте американський дерматолог Джон Заде порушує важливе питання: а чи шкідливі вони нашому здоров'ю?

За словами доктора Заде, основна шкода полягає у використанні парафіну у більшості ароматичних свічок.

Ароматичні свічки / фото: скріншот Youtube

У процесі горіння цей матеріал виділяє токсичні хімікати, роблячи вдихання повітря навколо свічки справжнім викликом організму. Якщо ви помітили почервоніння, висипання чи свербіж після вечора у світлі ароматичних свічок, це вже серйозний сигнал, що не все гаразд.

Парафін, продукт нафтопереробки, проходить обробку хімічними речовинами, що спричиняє виділення канцерогенних речовин при горінні. Формальдегід, бензол, ацетон – це лише мала частина "подарунків", які ви отримуєте разом із ароматом свічки.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

Ароматичні свічки / фото: скріншот Youtube

Для тих, хто цінує здоров'я не менше, ніж атмосферу, доктор Заде радить звернути увагу на свічки із соєвого воску, бджолиного чи кокосового. Хоча ціна на них може здивувати, здоров'я важливіше за економію.

Важливим моментом є провітрювання приміщення під час горіння свічок. А після завершення їх "робочого дня" обов'язково підріжте ґнот. Таким чином, ви не тільки збережете чистоту та яскравість світла, але й збережете здоров'я.

Нагадаємо, щоб гроші не пішли на смітник: як врятувати свічку, щоб не утворилися "ями"

Раніше ми писали, зубна нитка, липкий ролик та фен: ви навіть не здогадувалися, як можна використовувати ці речі у побуті

Крім того, Знай.ua повідомляв, що купити, щоб пережити період сильних холодів