Для досвідчених дачників не секрет, що для гарного урожаю потрібно з весни посіяти на розсаду. Однак деякі рослини мають довгий період росту, тому саджати їх краще вже в січні.
Особливо це стосується рослин, які потребують стратифікації. Про це розповіли в виданні Апостроф.
Наприклад, кореневу селеру краще саджати вже у цьому місяці. Коренеплоди розвиваються приблизно протягом 6 місяців, тому не дивно, що саджати її потрібно вже зараз. Найкраще сіяти насіння на розсаду в кінці січня, щоб 1 травня висадити її у відкритий ґрунт.
Розсада садової суниці також сіється у січні. Це стосується тих випадків, коли ви бажаєте отримувати перший урожай вже у цьому сезоні. Тоді у кінці січня висійте насіння на розсаду, а у відкритий ґрунт – весною.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Якщо кущі у грядку будете саджати влітку, то краще посіяти насіння у березні, або у квітні. Проте, у такому випадку одержати урожай від цих саджанців у цьому сезоні не вдасться.
Для того, щоб вся розсада була посаджена та посіяна правильно, дотримуйтеся рекомендацій місячного календаря. У січні є декілька сприятливих днів для посіву насіння на розсаду.
15-20 січня варто займатись посівом насіння зелені на розсаду, або у теплиці. Пересадка рослин у ці дні також вітається.
30 січня – сприятливий день для посіву розсади селери та цибулі порей. Також можна посіяти капусту, редиску, редьку та спаржу.
Нагадаємо, портал Знай інформував, один з найкращих помічників - лід: як його використовують господині у догляді за кімнатними рослинами
Раніше на порталі Знай повідомлялося, і в сніг, і в спеку: як зробити так, щоб орхідея квітла цілий рік
Також, наш портал інформував, збережіть літо в холодильнику без сантиметра дачі: із цими секретами ваша зелень буде свіжою завжди