Зниження гемоглобіну в крові ще називають анемією, але це може спричинити серйозні захворювання.

Анемія викликає "кисневе голодування клітин", симптоми - загальна слабкість, підвищена стомлюваність, схильність до захворювань.

Гемоглобін, http://zubr.in.ua/gemoglobin-pri-beremennosti.html

За допомогою простих домашніх засобів можна підвищити рівень гемоглобіну без таблеток.

У їжу слід вживати продукти, що містять вітамін С. Організму необхідний вітамін С, щоб засвоювати залізо, що впливає рівень гемоглобіну. Продукти з великим вмістом вітаміну С – це цитрусові, а й полуниця. З овочів підійдуть перець, помідори, броколі та шпинат.

Популярні новини зараз

Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО

Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Продукти з вмістом заліза. Фото: youtube

Підійдуть також м'ясо та морепродукти. Червоне та біле м'ясо є чудовим джерелом заліза. У мідіях та устрицях, а також у деяких видах риб, таких як тунець, сом, лосось та сардини, можна підвищити рівень гемоглобіну.

Квасоля, нут, горох, сочевиця, пшениця та овес є добрими джерелами заліза. Деякі овочі містять не лише вітамін С, а й залізо. До них відносяться листова зелень, така як шпинат. Наші бабусі та дідусі їли буряки, коли хотіли оздоровити свою кров. До речі, картопля також є добрим джерелом заліза.

Риба. Фото: youtube

Попри це слід знати продукти, які знижують рівень гемоглобіну. Це безалкогольні напої з кофеїном, такі як кола. Також не дають організму засвоювати залізо таніни у каві та чорному чаї.

Їжа, багата на кальцій, корисна для здоров'я, але її слід вживати тільки в помірних кількостях, коли йдеться про рівень гемоглобіну. Кальцій знижує засвоюваність заліза, тому з молочними продуктами, якщо у вас низький гемоглобін, краще зачекати.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Нагадаємо, доякі квіти сприяють одужанню хворого: можна приносити, але варто бути уважними.

Раніше ми повідомляли про виразки та летальний кінець: чому не можна "перенасичувати" організм залізом.