Новорічний стіл багатий на калорійні страви, які сильно виснажують організм, а також можуть призводити до печії, здуття, сонливості та втоми. Щоб пережити свята без шкоди для організму, слід дотримуватись кількох правил. Про це пише в Instagram нутриціологиня Галина Терновик.
Переїдання за новорічним столом - проблема, з якою стикався щоразу. Таке навантаження на організм не принесе користі. Щоб пережити свята, експерт радить дотримуватись кількох правил.
Насамперед категорично не можна голодувати і чекати на святковий стіл. 31 грудня, як і інші дні, має бути повноцінний сніданок та обід.
Застілля зазвичай не минає без вживання алкогольних напоїв, тому рекомендується випивати багато води. Ідеальний варіант – на 1 келих спиртного 1 склянку води. Це допоможе організму з утилізацією алкоголю. На соки чи солодкі напої краще не налягати.
Пенсіонерам доплатять понад 1500 грн: хто отримає одразу дві надбавки
Ваш зоряний час настав: вперше за 84 роки доля готує грандіозний поворот цьому знаку Зодіака
Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК
Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ
Під час застілля можна прийняти травні ферменти, які допоможуть уникнути надмірного навантаження на шлунок. Також приблизно за пів години до того, як сідає за стіл, можна випити сорбент. Це допоможе полегшити роботу печінки.
Серед іншого рекомендується скоротити час застілля. Сидіти за столом 2-3 години – серйозне навантаження для травної системи.
Раніше портал Знай повідомляв, цей салат заборонено ставити на новорічний стіл: українців закликають відмовитися, щоб не провести ніч у лікарні.
Також наш портал інформував, популярний новорічний делікатес може завдати шкоди здоров'ю: у чому полягає небезпека.
Крім того, ми писали, багато навіть не підозрюють: чому небезпечно налягати на консервацію в зимовий період.