Пенсійний фонд України поділився важливими правилами, як не замерзнути та не розбитися на роботі взимку. Якщо ви працюєте взимку, тобто певні заходи безпеки, правила та закони, але найголовніше – не ходіть гуляти без зимового взуття на даху та не лізьте колупати щось у машинах без поняття, як це працює.

Бережіть себе та інших, щоб узимку всі були цілі та неушкоджені.

Робота в такі місяці вимагає особливої ​​обережності та превентивних заходів для запобігання травмам. Низькі температури, вологість, сильний вітер – все це впливає на працівників. Пенсійний фонд на сторінці у Facebook повідомляє про правила роботи в зимову пору року, включаючи обов'язок співробітників та їх роботодавців.

Зимові роботи / фото: depositphotos

Правила охорони праці, включаючи закони України, автотранспорту та роботи на висоті, стають ключовими при організації роботи у холодні місяці. Обов'язком роботодавця є створення безпечних умов праці відповідно до законодавства.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Показати ще

Такі заходи передбачають:

  • забезпечення відповідними засобами індивідуального захисту (спеціальний одяг, взуття, рукавички), робочим інвентарем для збирання снігу та льоду, піском, іншими протиожеледними матеріалами;
  • проведення сезонного технічного обслуговування машин, заміну автомобільних шин на зимові, заміну мастила в агрегатах та вузлах машин на зимове, перевірку справності склоочисників тощо;
  • обладнання приміщення для обігріву та відпочинку працівників;
  • надання працівникам спеціальних перерв для обігріву та відпочинку, що входять у робочий час;
  • своєчасне проведення з працівниками підприємств повторних інструктажів та навчання з питань охорони праці тощо.

Дача взимку, фото з вільних джерел

Працівники також несуть відповідальність за власну безпеку та безпеку оточуючих. Дотримання інструкцій з безпеки, технічне обслуговування обладнання та уникнення самостійного втручання у виробничі процеси – ключові заходи для запобігання аваріям.

Дотримання правил та вжиття заходів з безпеки відіграють вирішальну роль у збереженні життя та здоров'я працівників у зимовий період.

Також ми повідомляли про головні поради взимку, щоб ноги не замерзли: на прогулянку можна вийти з комфортом

Раніше порталу Знай.ua стало відомо про те, що у Маріуполі показали, як окупанти осквернили місто – ніколи такого жаху не було