У котів і кішок може з'являтися сивина, що часом викликає хвилювання у їхніх господарів. Чи варто чимдуж бігти до ветеринара в таких випадках, а також, що може спровокувати сивину, пише інформаційний портал arguments.
У деяких випадках коти можуть доживати до вісімнадцяти чи дев'ятнадцяти років і не мати жодних ознак сивини. Шерсть тварин просто стає більш тьмяною.
В той самий час часто можна зустріти кішок набагато молодшого віку, але вже з сивиною. Цей процес не є аномальним і залежить від породи тварини, а також її здоров'я.
Експерти наголошують, що протягом життя забарвлення кішки може багаторазово змінюватись. Іноді колір стає більш насиченим і яскравим, а потім тьмяніє. Найбільше це проявляється у чорних кішок, які можуть отримати буре забарвлення. Це нормальний процес і не має викликати хвилювання у власників.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Що стосується сивини, то іноді її причина криється в неякісному кормі вихованця або хвороби. Також сивина може проявитися, якщо тварина зазнала сильного стресу.
Загалом кішки можуть почати сивіти з 7-річного віку, саме тоді починається процес старіння. Фахівці відзначають, що якщо вихованець добре їсть і активний, то сивина не є приводом для занепокоєння.
Раніше портал Знай повідомляв, коти та самотність: на скільки можна залишати улюбленця самого будинку без шкоди для нього.
Також наш портал інформував, розваги, цікавіші за телевізор: чому коти люблять годинами сидіти на підвіконні.
Крім того, ми писали, кішка і маленька дитина в одному будинку: як навчити малюка спілкуватися з улюбленцем.