Вапняний наліт є частою проблемою, адже він здатен зіпсувати зовнішній вигляд ванни чи раковини.
Позбутися його досить важко – звичайним мийним засобом не відмиєш. Він має не лише естетичний недолік, адже велика кількість нальоту може спровокувати погану роботу сантехніки. Тому прибирати такий наліт варто оперативно. Але є справді робочі методи, які допоможуть з легкістю позбавитися такої неприємності.
Для цих методів не знадобиться дороге знаряддя, чи засоби, всі засоби знайдуться у кожного вдома.
Столовий оцет
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Столовий оцет вже давно став в пригоді господиням не лише для кулінарних справ. Для вапняного нальоту цей засіб є надзвичайно дієвим і швидким. Варто розвести оцет з водою у співвідношенні 1 до 1. Для видалення застосуйте пульверизатор. Нанесіть розчин на поверхню та почекати декілька хвилин. Такий прости засіб легко впорається з нальотом. Він буде дієвий навіть для кавової машинки, чи чайника.
Лимонний сік, або лимонна кислота
Лимонний сік у чистому вигляді достатньо нанести на поверхню, або ж розчинити кислоту у воді та також нанести на раковину. Спосіб також дієвий та прибирає наліт досить швидко.
Для очищення чайника або кавоварки, варто налити розчин з оцтом на рівень 50%. Цю рідину потрібно скип’ятити та залишити у чайнику на 10 годин. Через цей час наліт сам почне відпадати.
Ці засоби не є хімічними та зовсім не шкідливі для організму. Але, вони дієві і допоможуть позбутися нальоту за лічені години.
Нагадаємо, портал Знай інформував, як швидко та просто вимити посуд від тіста: ефективна порада для господинь
Раніше на порталі Знай повідомлялося, чай, шкірка і навіть яйця: натуральні продукти, з яких можна зробити чудове добриво
Також, наш портал інформував, навіть не думайте викидати: як використати залишки мила з користю для дому