Груші, як виявилось, дуже корисні для нашого організму. Як розповідають медики, плоди груші містять цукри (глюкозу, фруктозу, сахарозу), вітаміни А, В1, В2, Е, Р, РР, С.
Крім того, вони називають такі корисні елементи як каротин, фолієву кислоту, катехіни, азотисті речовини, пектини, мінеральні солі заліза, марганець, йод, кобальт, мідь, калій, молібден, кальцій, дубильні речовини, клітковину.
Корисні властивості груші:
1. Груша сприяє покращенню настрою, зняття нервової напруги, серцебиття, а також перетравленню їжі.
2. Груша допомагає вивести з організму важкі метали та токсини. Адже плоди груш містять унікальні ефірні олії, біологічно активні речовини, здатні підвищувати захисні сили організму, протистояти інфекційним захворюванням, виконувати протизапальні функції і навіть боротися з депресією.
Безкоштовний проїзд та комуналка: за що ще не платитимуть пенсіонери
Навіть ТЦК не чіпатиме: яких спеціалістів омине мобілізація
У військкомат забудете дорогу: хто з українців більше не цікавить ТЦК
Українських дітей можуть не пустити за кордон: оголосили нові правила
3. У той же час сухі та свіжі груші використовують у дієтах при цукровому діабеті, циститі, ожирінні, ниркових захворюваннях.
4. Відвари з груш, а також грушовий сік використовуються при підвищеній температурі тіла для вгамування спраги.
Груші також застосовують як сечогінний засіб, тому пити грушеві напої корисно при каменях у нирках. Вживаючи відвар і сік протягом тривалого часу, хворий може позбутися каменів.
5. Груші допомагають із проблемою розладів травлення, краще зібрати дикорослі груші, висушити та зберігати в прохолодному місці.
Нагадаємо, що набагато корисніше м'якоті та соку цитрусу: українцям назвали чудотворні властивості шкірки лимона.
Раніше ми повідомляли про головні симптоми дитячого раку – як уберегти малюка та не довести до критичного стану