Від того, які саме будуть внесені восени добрива, залежить врожай наступного року. Наприклад, деякі підживлення взагалі заборонені, а ось інша частина – те, що потрібно.
Цілий набір натуральних добрив досвідчені дачники радять використовувати саме у жовтні. Звичайно, це необхідно робити після пересадки та обрізки.
Один з українських блогерів-дачників, який часто ділиться в мережі YouTube крутими порадами, розповів чим саме підгодувати полуницю.
Чим підгодувати полуницю після посадки восени – дозволена органіка
Найбільш вдалим варіантом буде поєднання двох процедур - внесення добрив та обрізання листя. Саме тому важливо заздалегідь знати, чим підгодувати полуницю під час посадки восени, а також у тому випадку, якщо ви пересаджували ягоду. Варіантів органічних добрив кілька.
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пташиний послід
Найбільш поширене добриво, яким користуються майже всі дачники. Пам'ятайте, що розводити його потрібно 1:15-20 із водою, наполягати дві доби, а потім поливати борозенки між кущами. У жодному разі не можна допустити попадання добрива до розетки і, тим більше, використовувати в сухому вигляді.
Дивина
Таке підживлення розводять з водою у співвідношенні 1:10, також можна додати 1 частину деревного вугілля, якщо ґрунт цього потребує. Настоювати розчин 1 добу, потім використовувати у кількості 1 літр за кожен кущ.
Суспензія добрива
Це добриво теж розлучається водою, але у співвідношенні 1:8, дві доби наполягає, а потім ви можете поливати жижею рослини. Головне – використовувати не більше літра для кожного куща.
Деякі городники також шанують корів, що перепрів, гній, який кілька років здатний забезпечити полуницю поживними речовинами.
Настій кропиви
Для того щоб приготувати настій, потрібно взяти будь-яку глибоку ємність, заповнити її на 23 крапивою, зверху залити водою, залишаючи до країв 5 см. Настоювати 7-10 днів, розбавити водою у співвідношенні 1:10 і поливати рослини під корінь.
Нагадаємо, видалення листя капусти: розкрито секрет врожайного "оголення", ви точно цього не знали.
Раніше повідомлялося, відмовтеся від оладок, і буде щастя: добриво з кислого молока, сметани, кефіру або ряжанки.
Також, біолог підказав, як збільшити врожай помідорів без добрив: потрібні тільки спритні пальчики.