Знання технології саджання часнику на зиму дуже корисне, адже від цього залежить майбутній урожай.
Недостатньо просто посадити часник у будь-яку пору року, варто підібрати правильний ґрунт та температуру. Тому потрібно взяти до уваги типові помилки дачників, щоб їх не повторювати.
Неправильно підібрана ділянка
Не підходять ділянки, на яких у минулому році вже був часник, адже після посадки цієї культури повинно пройти мінімум 4 роки. Це дозволить землі відпочити та стати придатною для наступної посадки.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Найкраще часник буде рости після гарбузу, кінзи та петрушки. Вважається, що вони позитивно впливають на властивості ґрунту. Не варто саджати часник після буряку, моркви та картоплі.
Густі насадження
Зубчики часнику середнього розміру висаджуються на відстані від 8 сантиметрів. А от великі зубчики на відстані всіх 15 сантиметрів. В іншому випадку часник буде дрібний та не розвинутий, як потрібно.
Зубчики залишаються без лушпиння
Лушпиння потрібне зубчикам під час посадки, адже тоді він буде нормально рости. Розділяти головку на зубчики варто безпосередньо перед посадкою. Також корисним буде замочення матеріалу у слабкому розчині марганцівки, або іншому спеціальному засобі.
Також часникову грядку не потрібно удобрювати восени азотними добривами. Ця культура такого не любить, через це він може взагалі не зійти.
Враховуючи всі помилки, можна виростити гарний врожай часнику.
Нагадаємо, портал Знай інформував, підготовка ґрунту до наступного сезону: що потрібно зробити вже зараз
Раніше на порталі Знай повідомлялося, захищаємо озимий часник шаром газет, потрібно тільки дірки зробити: навесні вас чекатие сюрприз
Також, наш портал інформував, навіщо досвідчені городники поливають малину перед холодами: секрети осіннього догляду, які гарантують урожай