Для всіх наших шановних та дорогих читачів, які вже нудьгують за своєю дачною чи городною ділянкою землі, є чудові новини. Справа в тому, що до морозів на городі можна висадити озимий часник.

Важливо те, що для розвитку кореневої системи досвідчені городники використовують крутий лайфхак – часник утеплюють на зиму газетами. Якщо пощастить, і зима буде особливо не сніжною, тоді такий "газетний" спосіб допоможе захистити часник від морозів.

Про цей секрет наших бабусь розповів один із українських блогерів-дачників, який постійно ділиться корисною інформацією у мережі YouTube.

Часник, скріншот: YouTube

За словами блогера, цей метод влітку допоможе зберегти вологу і не дасть бур'янам потужної піти у зріст. А ось при зберіганні, такий часник не буде цвілі.

Популярні новини зараз

У ТЦК забрали телефон: чи мають право воєнкоми вилучати речі

Що робити, якщо забули документи та зустріли ТЦК

У військкомат забудете дорогу: хто з українців більше не цікавить ТЦК

Загинув відомий співак, зірка гурту "One Direction" Ліам Пейн: копи кажуть - випав з вікна

Показати ще

В жовтні перед лагідною грядкою вкопують і накривають змоченими у воді газетами (в чотири листи), які мають у своєму розпорядженні, закриваючи всю землю. У газетному шарі роблять отвори, в які і висаджують зубчики часнику.

Часник, скріншот: YouTube

Після казки газети зверху присипаються землею - на 5-7 сантиметрів. До літа газета перегніє. Її, до речі, дуже люблять дощові черви.

Досвідчені городники не рекомендують висаджувати часник на грядках після зелені, петрушки, селери, пастернаку, редиски та моркви, цукрових буряків, ріпаку та картоплі. Також часник погано зростатиме після сімейства цибулинних.

Нагадаємо, "Вау" ефект помітять усі оточуючі: навіщо протирати шкіру обличчя звичайним льодом.

Раніше повідомлялося, щоб не замерзнути і не спітніти: як слід одягатися в холодну погоду – золоті правила.

Також, пошкоджений гарбуз все одно пролежить довго: як правильно зберігати продукт, щоб їсти до наступного літа.