Хліб достатньо швидко черствіє, якщо не дотримуватись правил зберігання. Але цього можна уникнути якщо пам’ятати про деякі нюанси.
Шеф-кухар та Пекар Сара Брайденстайн поділилася декількома корисними порадами стосовно зберігання хліба.
За її спостереженнями, найкраще зберігається хліб далі від плити – в хлібниці, або шухлядці. Найбільш ідеальними умовами для хліба можна вважати прохолодне сухе місце. Для того, щоб споживати його кожен день, достатньо загорнути його у тканину, або спеціальний папір. Це допоможе зберегти м’якість хліба надовго.
Найгірше місце для зберігання продукту – холодильник. Хоча деякий магазинний хліб, який насичений консервантами може витримувати такі умови, але цей вибір ідеальним назвати не можна.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Якщо ви все ж таки хочете покласти хліб до холодильника, то потрібно лише огорнути його грубою тканиною.
Цей продукт можна й заморожувати. Для цього перед процедурою переконайтеся, що він охолонув до кімнатної температури. Якщо хліб в пакет покласти теплий, то виникне конденсат. Перед замороженням його варто нарізати. Якщо дотриматися всіх умов, то в замороженому вигляді цей продукт може зберігатися близько 3 місяців.
Для вживання хліба кожен день потрібно лише огорнути його папером і покласти у відведене місце. Тоді він не буде засихати та пліснявіти.
Нагадаємо, портал Знай інформував, є ризик накликати серйозну біду і навіть хвороби: чому не можна викидати хлібні крихти у сміття
Раніше на порталі Знай повідомлялося, буде пахнути, як у райському саду: навіщо господині наповнюють шкарпетки сіллю для ванни
Також, наш портал інформував, буде солодка і пролежить до літа: як розібратися, який гарбуз брати, а від якого триматися подалі