Епатажна російська телеведуча, модель і зірка реаліті-шоу "Дом-2" Вікторія Боня обожнює привертати до себе увагу в соціальній мережі Instagram.
Нещодавно 41-річна світська левиця дала інтерв'ю "Спорт-Експрес", в якому заявила, що у російської моделі Ірини Шейк і футболіста збірної Португалії і туринського "Ювентуса" Кріштіану Роналду був укладений контракт під час їх спільного життя.
За словами Боні, у неї була розмова з людьми з близького оточення колишньої пари.
"Я знаю одне: люди, які в цій індустрії особисто знають цих людей, говорили, що це була домовленість. Грубо кажучи, це був контракт. Для вирівнювання іміджу спортсмен повинен мати сім'ю. Це важливо! У Європі це дуже потрібно. І Ірина була гарною партією. Я думаю, вони обидва виграли від цього", - поділилася зірка "Дому-2".
Головне за 10 серпня: нові тарифи ПриватБанку, ухилянтів позбавлять прописки, а платіжки за комуналку шокують
Деякі пенсіонери навіть не знають про ці пільги: на чому можна зекономити
Спишуть з картки всі гроші: у ПриватБанку терміново звернулися до всіх клієнтів
Замість 5000 — 9500 грн: українці можуть вдвічі збільшити пенсію - що треба знати
Вікторія Боня також зазначила, що нещодавно у неї відбулося спілкування з Іриною Шейк. Правда, контракт з Кріштіану Роналду вони не обговорювали, а розмовляли на інші теми.
Варто уточнити, що португальський футболіст зустрічався з моделлю п'ять років. Їх роман завершився близько шести років тому.
Нагадаємо, Вікторія Боня має намір стати депутатом: боротьба з вишками 5G і чіпуванням.
Як повідомляв портал Знай.uа, зірка "Дом-2" Рустам Солнцев заліз у багатомільйонні борги, суд забороняє залишати країну.
Також портал Знай.uа писав, що Вікторія Боня створює мережу знайомств для тих, хто зневірився: "Школа ескорту?"